Jak to celé vzniklo?

Moje vagína, moje moudrost

„Už nevím, co s těmi ženami mám dělat. Budu vám je posílat,” touto větou, pronesenou napůl v žertu z úst gynekologa, se začal rodit nápad na inovativní projekt MOJE VAGINA® a s tím se zrodila myšlenka vyprovokovat ženy otázkou: Umíš si povídat se svojí vagínou? Rozumíš sama sobě?

 

Naslouchejte!

 

Moje Vagína vás naučí najít opravdovou niternou radost.

Moje Vagína vám pomáhá se poznat. Zevrubně a doslova.

Moje Vagína vám ukáže, jak se spojit sama se sebou.

Moje Vagína vás naučí, jak se sama uzdravit a jak si sama pomoci.

Moje Vagína je prevence potíží i nová vnitřní síla.

 

Gynekolog má na každou pacientku průměrně dvacet minut, během té doby stihne vyřešit spíš jen technické záležitosti a jen málokdy zbývá čas i na něco víc, třeba na intimní rozhovor. A to je téma projektu Moje Vagína, který se zaměřuje na psychogynekologii, na sexuologii, na somatiku, na tělo i duši.

 

Moje Vagína nabízí ucelený balíček služeb, od konzultací s pečlivě vybranými odborníky až po návodné tipy na sebepoznání. „Začátek všeho spočívá v tom, jak vnímáte sama sebe. Někdy lžeme samy sobě, ale tělo nás vždycky prozradí. Projekt Moje Vagína je nová škola sebelásky, která vás povede k vnitřní síle a odvaze být doopravdy autentická. Pomůžu vám najít vlastní zdroj i to, jak se na něj napojit. Ukážu vám, jak se spojit sama se sebou,” říká zakladatelka projektu Moje Vagína Jana Štantejská, která vás každým krokem, ať už jste na cestě kdekoliv, jemně provede.

 

Chcete vědět víc? Pochopte 4 archetypy ženy. To, jak se proměňujete během měsíce i během celého života a o tom, jak z každé fáze vytěžit maximum. Probuďte své tělo tancem a rozvibrujte svojí vagínu. Naučte se tanec, který je nejrychlejší formou seberozvoje. A proč je k životu ženy nutná tvorba? Naučte se ty nejlepší formy, díky kterým budete mít energii a radost ze života.

Zakladatelka projektu

Jana
Štantejská

Zakladatelka projektu Moje Vagína®, Království Duše® a držitelka certifikátu Moon Mother® Womb Blessing od Mirandy Gray, která působí ve 130 zemích světa.

"Provázím ženy, jak se napojit na svoji životní sílu, jak rozumět sama sobě, vnímat své tělo, svou cykličnost a citlivost. Podporuji ženy odvážně se otevřít, aby propojily své srdce se svým lůnem a prožily radostnou sexualitu. Tím získávají spojení s centrem ženské síly pro kvalitní a bezpečné vztahy. Ponořím se s vámi do hlubin poznání sama sebe."

Blog

Inspirujte se na
své cestě

Moje milá prsa

rozhodla jsem vám i za ostatní ženy napsat veřejný dopis. Zasloužíte si totiž mnohem větší pozornost, než je ta, která se vám věnuje. (Porno snímky se nepočítají) 

Otázky a odpovědi

Rozumíš
sama sobě?

Úvodní konzultace

Nevíte, jak začít?

Pokud se zatím hledáte, doporučujeme vám úvodní konzultaci. Tam si společně povíme o tom, co vás zajímá a kterým směrem byste se měly vydat.