Zakladatelka projektu Moje Vagina

Jana Štantejská

Zakladatelka

Zakladatelka projektu Moje Vagina®, Království Duše® a držitelka certifikátu Moon Mother® Womb Blessing od Mirandy Gray, která působí ve 130 zemích světa.

Pomůže vám zbavit se předsudků a naučí vás rozumět si se svojí vagínou. Bude se vám věnovat při úvodní konzultaci, kde se osobně poznáte a navážete vzájemnou důvěru, která je stěžejním výchozím bodem pro úspěšné řešení vaší situace. Na základě této konzultace se domluvíte na vhodném řešení pro Vás. 

Budete se s ní potkávat při léčení a probuzení ženského lůna i při zážitkových ceremoniích a přechodových rituálech. S Janou zjistíte, že vagína rozhodně není něco, o čem bychom se měly bát mluvit nebo co bychom měly přehlížet.

"Provázím ženy, jak se napojit na svoji životní sílu, jak rozumět sama sobě, vnímat své tělo, svou cykličnost a citlivost. Podporuji ženy odvážně se otevřít, aby propojily své srdce se svým lůnem a prožily radostnou sexualitu. Tím získávají spojení s centrem ženské síly pro kvalitní a bezpečné vztahy. Ponořím se s vámi do hlubin poznání sama sebe."

Zpět na kontakty