LOONA DANCE

Taneční meditace
pro ženy

Loona Dance® je taneční meditace pro ženy, při které se propojí se svým lůnem, dělohou, centrem sexuální energie, ženstvím, kreativitou ženy a intuicí.
Opakovanými pohyby se dostáváme k naší pravé hemisféře, která je pro ženy přirozená, avšak často opomíjená.

Co přináší

Loona Dance

 • zmírnění až odstranění menstruačních bolestí
 • intenzivnější prožívání sexuálního života
 • zmírnění až odstranění bolestí v bederní oblasti
 • zjednodušení cesty k otěhotnění
 • větší radost ze života

Co se děje s tělem při Loona Dance

 

 • Opakované pohyby a koncentrace na pánev a dělohu nám pomáhají k vědomému prožívání svého těla. Pomocí tance Loona Dance® aktivujeme celou pánevní oblast a posilujeme také pánevní dno a nohy.
 • Každá lekce se zaměřuje na propojení sama se sebou a rozvíjení svého ženství ve všech podobách. Jako doprovod k tanci hraje pečlivě zvolená hudba pro navození správné atmosféry.
 • Tančíme ve stylu Orientu, Afriky, prvohemisférového tance a dalších způsobů s prvky primitivní exprese.
 • Loona Dance® je vhodný i pro začátečníky a ženy, které běžně netančí. O to větší prožitek pak z lekce získají. Lekce Loona Dance® na sebe nenavazují. Každá lekce je unikátní podle energie, kterou společně vytvoříme.
Kdo se vám bude věnovat

Jana
Štantejská

"Provázím ženy, jak se napojit na svoji životní sílu, jak rozumět sama sobě, vnímat své tělo, svou cykličnost a citlivost. Podporuji ženy odvážně se otevřít, aby propojily své srdce se svým lůnem a prožily radostnou sexualitu. Tím získávají spojení s centrem ženské síly pro kvalitní a bezpečné vztahy. Ponořím se s vámi do hlubin poznání sama sebe."

Zakladatelka projektu Moje Vagína®, Království Duše® a držitelka certifikátu Moon Mother® Womb Blessing od Mirandy Gray, která působí ve 130 zemích světa.


Jana Štantejská se věnuje rozvojem ženství, probuzením ženské energie a léčením lůna již 13 let, kdy začala její příprava na druhé těhotenství a cítila, že dorazí ženská duše. Cítila velkou potřebu se na tento velký krok připravit, aby sama více rozkvetla v ženské polaritě. Po druhém porodu otevřela novou bránu poznání. 

S touto velkou transformací přišly i nové dary poznání, které by vám ráda předala tak, aby zachovala autentičnost každé z vás.

Na každé lekci vám Jana zvědomí vaše nejaktuálnější téma a budete odcházet s pocitem naplnění i úlevy.


Loona Dance

Dáme se
do tance?

Chcete znát termín Loona Dance®? 


Termín skupinové lekce:

 • vždy první čtvrtek v měsíci od 18 -21 hod

 • adresa: Rezidence Baarova 48, Praha 4

 • otevřená skupinová lekce pro veřejnost probíhá v zázemí Království Duše první čtvrtek v měsíci (jednou měsíčně),  v ceně je občerstvení, kvalitní péče, velmi útulné a bezpečné prostředí.                           

 • jedna lekce 180 minut..... jednorázový vstup 1 100 Kč 

 • můžete si pořídit permanentku, která je zvýhodněná 9+1 zdarma. Permanentku si můžete objednat na webových stránkách v sekci e-shop: https://www.mojevagina.cz/e-shop/permanentka-loona-dance-9-lekci-1-zdarma-5

Individuální lekce probíhá v domluveném termínu s lektorkou (délka lekce 180 min).

Královská cesta Loona Dance 3.ročník - roční taneční seminář na rozvoj ženství, pochopení a přijetí sama sebe a naladění se na svojí vnitřní ženu. Cesta plná zábavy, her, poznání, emocí a sounáležitosti. Začínáme 12.9.2024 a končíme 13.6.2024. Objednat se můžete na tomto odkaze: https://www.kralovstviduse.cz/udalosti/kralovska-cesta-loona-dance-3-rocnik-42

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.