MAGICKÉ

Vykládací karty ženství "JSI KRÁSNÁ"

890 Kč

68 ručně ilustrovaných vykládacích karet ženství pro podporu každé ženy na cestě jejím životem, aby si věřila a zůstala věrná sama sobě...

Vykládací karty ženství „JSI KRÁSNÁ“ Vám mohou ukázat cestu, jak se v sobě lépe vyznat. Pochopit, co je ženskost a co je vnitřní ženství. Ručně ilustrované karty odhalují 68 témat, kterými se dotknete svého skrytého vnitřního života. Karty vám prozradí vše, co se vás hluboce dotýká, co s vámi rezonuje, jaké pocity a emoce jednotlivá témata ve vás probouzejí. Můžete tak odhalit svou pravou tvář, svou nejhlubší podstatu. Na každé zadní straně karty je její význam vyjádřen básní i vzkazem. Téma pro tu danou chvíli odhaluje vaše možnosti a ukazuje vám, jakým směrem se můžete vydat.

Poselstvím vykládacích karet ženství „JSI KRÁSNÁ“ je podpora každé z vás, abyste věřila a zůstala věrná sama sobě. Zasloužíte si to! Čím dříve budete spojena sama se sebou, tím dříve bude váš život naplněný láskou, něhou, lehkostí, radostí, kvalitními vztahy, zdravím, sebedůvěrou a štěstím.

Rozměr karet: 8,9 x 12,7 cm

Autorka: Jana Štantejská

Ilustrace: Denisa Prošková

Máte zájem o vykládací karty?

Objednávejte
zde

Objednejte si vykládací karty prostřednicvím formuláře. Po odeslání formuláře vám na e-mail zašleme fakturu, po jejímž uhrazení ihned odešleme produkt na vaši adresu.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.