ACCESS CONSCIOUSNESS BODY PROCESS

Voucher na terapii Magnetická přitažlivost
a sexuální energie

2000 Kč

Konec magnetické přitažlivosti a generativní sexuální energie.

Léčivá 60minutová terapie odemyká programování v těle, které nás nutí být přitahováni určitými typy lidí, kteří ale pro nás, ani naše tělo nejsou ve skutečnosti přínosem. Zároveň dochází k obnově zablokovaných sexuálních energií. Už vás nebaví to zažívat znovu a znovu? Chcete se lépe rozhodovat a snáze vnímat, co je pro vás to správné?

Platnost voucheru je 3 měsíce.

Léčivá technika na bázi kvantové terapie, při které se jemným dotekem na určitých částech těla nebo v auře těsně nad ním spouští energie, jež aktivuje tělesné procesy. 

Oddejte se terapii v leže na lehátku v uvolněné poloze  a v bezpečném, příjemném prostředí. 

 

JAK K SOBĚ NEPŘITAHOVAT NESPRÁVNÉ LIDI?

Říkáte si, proč k sobě pořád v životě přitahujete ty nesprávné lidi? Protože tyto „nesprávné lidi“ si vybírá vaše zraněná Já! V těle máte nashromážděné zmrzlé emoce, které držíte v těle několik let, nechcete je vidět, slyšet nebo jim stále stojíte v cestě svým nastavením. Prožité a nezpracované situace ve vás uzamkly schopnost přijímat, a to nejen ve vztazích, ale i v ostatních oblastech života, jako jsou např. finance.

Tato terapie odblokovává oblast příjímání a odemyká v těle smoléčebné procesy, díky kterým zablokované emoce odejdou přirozeně z těla na buněčné úrovni. Tělesné procesy (The Access Body Processes®), které při této terapii používáme, mění nastavení buněk, díky němuž dojde k uvolnění „uzamčených“ nebo zmrzlých“ emocí. Tělo je velmi chytré a umí velmi rychle pracovat. Tyto tělesné procesy dokážou změnit nastavení buněk a uvolnit vše, co neodpovídá naší podstatě a tomu, abychom byli se svým tělem v souladu. Po terapii se tělo uvolní, rozjasní a protože se zbavíte všeho, co vás svazuje a omezuje, budete se umět mnohem lépe rozhodovat, ucítíte, co je pro vás opravdu dobré. 

Chcete se lépe rozhodovat a snáze vnímat,
co je pro vás to správné?

Objednávejte
zde

Objednejte si voucher na léčivou terpaii Magnetická přitažlivost a sexuální energie prostřednicvím formuláře. Do poznámky nám napište jméno, pro koho je voucher určený. Po odeslání formuláře vám zašleme fakturu a jakmile ji uhradíte přijde Vám voucher elektronicky na e-mail.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.