VAGINÁLNÍ

Tyčinka Secret Ceres

3290 Kč

* Detoxikuje a regeneruje ženské orgány
* Pomáhá při výtocích, mykózách a zánětech
* Přispívá k přirozené vlhkosti vagíny
* Pomáhá při menstruaci a menopauze
* Reguluje hormonální rovnováhu
* Zvyšuje libido a citlivost

Tato tyčinka se zakládá na dlouholeté tradici pocházející z asijské kultury, kdy ji ženy používaly k omlazení pohlavních orgánů a zvýšení libida. Očista vaginální sliznice pomáhá na energetické úrovni uvolnit emoční bloky, které se váží k oblasti pánevní (obast druhé čakry).

Díky svému unikátnímu složení a zpracování zužuje vagínu a zároveň stimuluje čistící mechanismus ženských pohlavních orgánů přírodní cestou. Podporuje zdravou intimní mikroflóru, čímž zlepšuje celkovou pohodu ženy, přispívá k pocitu větší atraktivity a k intenzivnějšímu vzrušení při pohlavním styku. Vhodná také k zevní aplikaci, např. na strie, pupínky, malé ranky, kousance od hmyzu, jizvy apod. Každá tyčinka je v duchu posvátné tradice ručně vyrobena, a proto se tvar i váha každého kusu mohou mírně lišit. S každou aplikací se zmenšuje a při doporučeném používání 1-2krát týdně vydrží 6-12 měsíců. 

 

Použití tyčinky je snadné a praktické. Navlhčením tyčinky a zavedením do vagíny dochází k postupnému rozpouštění složek Secret Ceres, které zanechají na sliznici vrstvičku. Tato vrstva se v průběhu dalších dní ze sliznice odloučí v podobě bílé tkáně, která volně odchází z těla spolu s přirozeným poševním sekretem. Během působení dochází k uvolnění rostlinných složek.

 

Složení: Secret Ceres obsahuje 100% přírodní složky - Curcuma xanthorrhiza rhizoma, Curcuma domestica (kurkuma), Artemesia annua (pelyněk roční), Eurycoma longifolia, Piperis folium (Red Piper betle Leaf), oak gall výtažek, Ocimum Sanctum (bazalka posvátná), Scaphium affinis Pierre (malva ořech), Punica granatum (marhaník granátový), artézská pramenitá voda, alunit, kaolin.

Velikost tyčinky: délka cca 13 cm, šířka cca 2 cm

Hmotnost: cca 90 g

Hmotnost vč. obalu: 170 g

 

Výrobce: Natural Body Care Ltd., Německo

 

Vyrobeno v Indonésii

Máte zájem o vaginální tyčinku Secret Ceres?

Objednávejte
zde

Objednejte si vaginální tyčinku Secret Ceres prostřednicvím formuláře. Po odeslání formuláře vám na e-mail zašleme fakturu, po jejímž uhrazení ihned odešleme produkt na vaši adresu.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.